Czwartek, 27 Stycznia 
Imieniny obchodzą: Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian, Przybysław    
Drobne
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Drobne

Sprzedam kolumny głośnikowe

Cena 1400 zł

Moc 80 Wat, 4 Ohm, 91db, waga 25Kg/sztuka. Głośnik wysokotonowy Tonsil kopułka tytanowa -najwyższy tonsil, średnio-niskotonowy tesla papierowe (czechy) Budowa kolumny w układzie bi wiring pozwala na praca górnej sekcji jako monitora. Kolumny charakteryzuje głęboki i bardzo nisko rozciągnięty bas, średnica jest plastyczna, analogowa i nie natrętna, wysokie tony bardzo szczegółowe i delikatne. Kolumny znakomicie współpracują z wzmacniaczem tranzystorowym i lampowym ze względu na wysoką dynamikę i celulozowe głośniki. Więcej szczegółów podam pod wskazanym nr tel.

Tel:. 0 694 351 276

głośniki dla audiofila | kolumny | kolumny audiofilskie

 

Wiadomości Polska
wydarzenia.interia.pl
  • Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

    Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystansGdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.


  • Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

    Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".


  • Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych

    Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych"Tajne dochody Grzegorza Brauna" - donosi "Rzeczpospolita". Według gazety poseł Konfederacji nagminnie nie wpisuje części dochodów do swoich oświadczeń majątkowych. Za zatajenie prawdy w oświadczeniu grozi do trzech lat więzienia - przypomina dziennik. Braun zwrócił się do marszałek Sejmu o skorygowanie złożonych przez niego w latach 2020-2021 oświadczeń majątkowych.


Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków