Poniedziałek, 25 Września 
Imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław    
Drobne
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Drobne

Sprzedam kolumny głośnikowe

Cena 1400 zł

Moc 80 Wat, 4 Ohm, 91db, waga 25Kg/sztuka. Głośnik wysokotonowy Tonsil kopułka tytanowa -najwyższy tonsil, średnio-niskotonowy tesla papierowe (czechy) Budowa kolumny w układzie bi wiring pozwala na praca górnej sekcji jako monitora. Kolumny charakteryzuje głęboki i bardzo nisko rozciągnięty bas, średnica jest plastyczna, analogowa i nie natrętna, wysokie tony bardzo szczegółowe i delikatne. Kolumny znakomicie współpracują z wzmacniaczem tranzystorowym i lampowym ze względu na wysoką dynamikę i celulozowe głośniki. Więcej szczegółów podam pod wskazanym nr tel.

Tel:. 0 694 351 276

głośniki dla audiofila | kolumny | kolumny audiofilskie

 

Wiadomości Polska
  • Czosnek: Jaki nawóz stosować? Najlepsze warunki do uprawy
    Czosnek ma wiele właściwości prozdrowotnych. Jest też nieocenionym dodatkiem do wielu potraw. Uprawa i nawożenie czosnku są jednak dość wymagające. Nie oznacza to jednak, że nie możemy podjąć się tego wyzwania. Własne, wyhodowane na działce lub w ogrodzie główki to z pewnością coś, o czym marzy wiele osób. Jak prawidłowo uprawiać tę roślinę?
  • Szałwia omszona. Kiedy i jak ją przyciąć?
    Szałwia omszona jest piękną ozdobą każdego ogrodu. Trzeba jednak pamiętać, że podobnie jak lawenda, wymaga ona regularnego przystrzygania. Nie zawsze jednak wiemy, kiedy i jak przycinać szałwię omszoną. O czym należy bezwzględnie pamiętać, kiedy tniemy szałwię? Na wszystkie najważniejsze pytania odpowiadamy w tym artykule.
  • Niewidoma panna młoda zasłoniła oczy gościom, a nawet panu młodemu. Nagranie bije rekordy
    Lucy Edwards, która jest niewidoma od 17. roku życia, wyraziła szczególne życzenie z okazji swojego ślubu - zasłoniła oczy gościom weselnym i mężowi. Chciałam, aby wszyscy zrozumieli, co czuję każdego dnia. Popularne wideo umieściła na TikToku z komentarzem: To jest ich reakcja, gdy przez chwilę byli na moim miejscu.
Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków