Poniedziałek, 25 Września 
Imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław    
Pod skrzydłami aniołów 2017
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Pod skrzydłami aniołów 2017

Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury LUTNIA,
ul. Łanowa 14, zaprasza 9 grudnia 2017 o godzinie 16.00 
na Koncert Bożonarodzeniowy - „Pod skrzydłami aniołów”, 
dedykowany osobom starszym, niepełnosprawnym i samotnym.

 


Pod skrzydłami aniołów 2017

 

Dodaj komentarz


Wiadomości Polska
  • Wybory 2023. PiS przejęło konferencję prasową KO. "Próbują kręcić kolejną aferę"
    - Afera dwóch wież jest bardzo ważna. Wzywamy do wyjaśnień Jarosława Kaczyńskiego - mówił poseł Koalicji Obywatelskiej Arkadiusz Myrcha na konferencji prasowej przed siedzibą PiS. W pewnym momencie politycy Prawa i Sprawiedliwości przynieśli swoje plansze i stanęli przed mikrofonami. - Platforma próbuje kręcić kolejną aferę - stwierdził poseł PiS Rafał Bochenek.
  • Wielka Brytania zakaże palenia papierosów? Chodzi o pewną grupę obywateli
    Jak dowiedział się The Guardian, brytyjski premier Rishi Sunak rozważa wprowadzenie środków podobnych do tych w Nowej Zelandii z grudnia ubiegłego roku. Obejmowałyby one stałe podwyższanie wieku legalnego palenia, tak aby tytoń nigdy nie był sprzedawany osobom urodzonym 1 stycznia 2009 roku lub później.
  • Posłanka KO Marta Wcisło zaatakowana. "Był agresywny, szarpał"
    Posłanka Koalicja Obywatelskiej Marta Wcisło została fizycznie zaatakowana w Opolu Lubelskim. W rozmowie z polsatnews.pl powiedziała, że mimo, że od ataku minęło kilka godzin, wciąż odczuwa ból, a na rękach ma sińce. Czeka na badanie lekarskie. Napastnik atakował również słownie. - Mówił, że powinno się nas wystrzelać czy wybić - przekazała nam Wcisło. Prokuratura potwierdza zdarzenie.
Video Teofilów

Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków