Czwartek, 27 Stycznia 
Imieniny obchodzą: Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian, Przybysław    
Doświadczenie
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Doświadczenie

Nasz zespół to grupa osób z zapałem i pasją wykonujących swoje zadania,  świeżo spojrzymy  na Twoje problemy.

Nasza wiedza wynika z wieloletniej praktyki. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę, będąc dla Ciebie fachowym doradcą w kwestiach serwisowych, prewencyjnych i wdrożeniowych.


Naszą działalność prowadzimy od 1995 roku i stale poszerzamy nasze umiejętności, a przez to dostępne dla klientów usługi, począwszy od serwisu komputerów stacjonarnych i laptopów, aż po tworzenie stron www, ich pozycjonowanie oraz promocję w internecie.

Zaufało nam już wielu klientów,  którzy chętnie polecają nas innym firmą oraz klientom indywidualnym.


Cechują nas profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, solidność, konkurencyjność cenowa oraz szybkie czasy reakcji dzięki stale powiększającej się, wykwalifikowanej kadrze.


 

Wiadomości Polska
wydarzenia.interia.pl
  • Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

    Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystansGdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.


  • Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

    Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".


  • Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych

    Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych"Tajne dochody Grzegorza Brauna" - donosi "Rzeczpospolita". Według gazety poseł Konfederacji nagminnie nie wpisuje części dochodów do swoich oświadczeń majątkowych. Za zatajenie prawdy w oświadczeniu grozi do trzech lat więzienia - przypomina dziennik. Braun zwrócił się do marszałek Sejmu o skorygowanie złożonych przez niego w latach 2020-2021 oświadczeń majątkowych.


Teofilów jesienią
Baza linków