Poniedziałek, 25 Września 
Imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław    
Drzwi
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi

Drzwi

Wentana

Należymy do największych na polskim rynku producentów stolarki drzwiowej.  Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji.

Jednak najlepszym wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki wentana Stoi za nią nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność połączenia go z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.

Posiadamy:

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi wewnątrzlokalowe


 

 

 

Wentana sp. z o.o. 
Salon sprzedaży:
Łódź, ul. Rojna 94

kom. 500 610 446

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.wentana.pl

www.facebook.com/wentanalodz

PN-PT 9-17

SOB 9-13


Dostałeś dobrą ofertę!
zadzwoń lub przyjdź do nas!

nasza będzie lepsza!drzwi | drzwi antywłamaniowe | drzwi teofilów

 

Dodaj komentarz


Wiadomości Polska
  • Polska rozważa wzmocnienie kontroli na granicy ze Słowacją. Rzecznik rządu potwierdza
    Polska rozważa wzmocnienie kontroli na granicy ze Słowacją - dowiedział się Polsat News. Ma to związek z problemem nieszczelności słowackich granic. Szlakiem bałkańskim przez Słowację do Polski dostawać się mają nielegalnie migranci. Decyzję o wzmocnieniu kontroli ma ogłosić w najbliższym czasie szef MSWiA Mariusz Kamiński. - Jesteśmy blisko podjęcia takiej decyzji - potwierdza rzecznik rządu.
  • Młody Władimir Putin. Fińska telewizja opublikowała unikatowe nagranie
    Fińska telewizja Yle opublikowała nagranie, na którym obecny prezydent Rosji Władimir Putin wraz z rodziną i znajomymi spędzał urlop. Media oceniają film jako unikatowy, bo będący poza kontrolą rosyjskiego autokraty, który w obiektywie kamer pojawia się tylko po to, żeby wzmocnić swój wizerunek. Materiał pochodzi z początku lat 90., kiedy Putin był bliskim współpracownikiem mera Petersburga.
  • Choroby drzew śliwy – rozpoznanie i zwalczanie
    Śliwy to drzewa, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Często można je zobaczyć nie tylko w przydomowych ogrodach, ale również na działkach. Ich uprawa jest stosunkowo prosta, jednak trzeba być bardzo uważnym. Choroby drzew owocowych śliwy mogą stanowić niemały problem. Warto wiedzieć, w jaki sposób rozpoznać toczące oraz je infekcje, ale też potrafić im przeciwdziałać.
Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków