Poniedziałek, 25 Września 
Imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław    
PRELUDIUM 2018
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

PRELUDIUM 2018

Tegoroczny koncert finałowy odbędzie się w dniu

9 czerwca 2018 od godz. 13.00.

Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, ul. Łanowa 14.


PRELUDIUM 2018

 

Dodaj komentarz


Wiadomości Polska
  • Wybory 2023. PiS przejęło konferencję prasową KO. "Próbują kręcić kolejną aferę"
    - Afera dwóch wież jest bardzo ważna. Wzywamy do wyjaśnień Jarosława Kaczyńskiego - mówił poseł Koalicji Obywatelskiej Arkadiusz Myrcha na konferencji prasowej przed siedzibą PiS. W pewnym momencie politycy Prawa i Sprawiedliwości przynieśli swoje plansze i stanęli przed mikrofonami. - Platforma próbuje kręcić kolejną aferę - stwierdził poseł PiS Rafał Bochenek.
  • Wielka Brytania zakaże palenia papierosów? Chodzi o pewną grupę obywateli
    Jak dowiedział się The Guardian, brytyjski premier Rishi Sunak rozważa wprowadzenie środków podobnych do tych w Nowej Zelandii z grudnia ubiegłego roku. Obejmowałyby one stałe podwyższanie wieku legalnego palenia, tak aby tytoń nigdy nie był sprzedawany osobom urodzonym 1 stycznia 2009 roku lub później.
  • Posłanka KO Marta Wcisło zaatakowana. "Był agresywny, szarpał"
    Posłanka Koalicja Obywatelskiej Marta Wcisło została fizycznie zaatakowana w Opolu Lubelskim. W rozmowie z polsatnews.pl powiedziała, że mimo, że od ataku minęło kilka godzin, wciąż odczuwa ból, a na rękach ma sińce. Czeka na badanie lekarskie. Napastnik atakował również słownie. - Mówił, że powinno się nas wystrzelać czy wybić - przekazała nam Wcisło. Prokuratura potwierdza zdarzenie.
Video Teofilów

Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków