Czwartek, 27 Stycznia 
Imieniny obchodzą: Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian, Przybysław    
Sklep CB
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi

Sklep CB

Od wielu już lat zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem radioodbiorników CB - RADIO.


Cały ten czas pracujemy na renomowanym sprzęcie i taki też polecamy. Daje to gwarancję niezawodnego działania, a co za tym idzie satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.

Podstawową rzeczą, aby Państwa radiodbiorniki działały poprawnie i służyły na długie lata to tzw. Zestrojenie anteny, czyli ustawienie SWR.

Zawsze staramy się aby SWR był jak najmniejszy. wartością optymalną jest wartość SWR 1/1. Polecamy renomowanych i wiodących producentów markowego sprzętu radiokomunikacyjnego takich jak :

- PRESIDENT

- MIDLAND

- UNIDEN

ROCOM

Rojna 41 box 48 P.H.MALUS, 91-134 Łódź

Tel:. 887 133 195

GG  4011865

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

cb radio teofilów | cb teofilów | serwis cb teofilów

 

Dodaj komentarz


Wiadomości Polska
wydarzenia.interia.pl
  • Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

    Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystansGdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.


  • Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

    Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".


  • Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych

    Prasa: Grzegorz Braun nie wpisuje dochodów z Sejmu do oświadczeń majątkowych"Tajne dochody Grzegorza Brauna" - donosi "Rzeczpospolita". Według gazety poseł Konfederacji nagminnie nie wpisuje części dochodów do swoich oświadczeń majątkowych. Za zatajenie prawdy w oświadczeniu grozi do trzech lat więzienia - przypomina dziennik. Braun zwrócił się do marszałek Sejmu o skorygowanie złożonych przez niego w latach 2020-2021 oświadczeń majątkowych.


Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków