Coś dla ciała i dla ducha

Seminarium Jeet Kune Do

Całkiem niedawno przy ul. Łanowej 85 w jednym z pawilonów na pierwszym piętrze znajdowała się mini galeria handlowa. Od 2000r mieści się tam bardzo ciekawe miejsce, jest to szkoła sztuk walk i centrum rekreacji Wojciecha Adamusika.

Szkół takich jest wiele, ale w tej jest coś szczególnego, kadra i odwiedzający szkołę goście. Prawdziwa elita światowego formatu, sławy znane głównie znawcą tematu, jak i laikom. Gościem Wojciecha Adamusika w tym miesiącu był Richard Bustillo, który poprowadził dwudniowe seminarium z zakresu Jeet Kune Do, Muay Thai oraz Doce Pares. To juz trzecie spotkanie z Richardem Bustillo, zorganizowane przez Mistrza Adamusika. Poprzedni goście, to takie sławy jak Eric Poulson -wielokrotny mistrz MMA i wiele innych bardzo ciekawych postaci związanych z sztukami walk.  W szkole mieści się szereg miejsc, w których możemy wspaniale spędzić wolny czas. Należą do nich bogato wyposażona sala treningowa, siłownia gdzie znajduje się bardzo nowoczesny sprzęt, sauna oraz solarium.

Wojciech Adamusik jest instruktorem Jeet Kune Do doskonalącym swe umiejętności pod okiem takich znakomitości ze świata sztuk walk jak: Grandmaster Richard Bustillo, Guru Dan Inosanto (uczniowie Bruce’a Lee).

Jest instruktorem zrzeszonym w JUN FAN JEET KUNE DO GRAPPLING ASSOCIATION Larry'ego Hartsella – tak, że ucznia Bruce’a Lee, Full Instructor pod Grandmasterem Richardem Bustillo, Apperentice Instructor pod Sifu Dave'em Carnellem oraz Representative Instructor Combat Submission Wrestling podlegającym pod Mistrza Erika Paulsona.

Trenował również z sensei Gokor Chiwichian Guru Cass Magdą, Guru Bobe’m Dubljaninem, Sifu Udo Mullerem, Sifu Frankiem Burczyńskim - Full Instructor JKD, Joshem Barnettem - Mistrzem Pride, Marvinem Cookiem – Mistrzem Olimpijskim w boksie, Jankiem Prochoniem – legendą pięściarstwa polskiego, trenerem Stanisławem Pisarkiem - wspaniałym szkoleniowcem boksu.

Swoje umiejętności i doświadczenia zbierał przez blisko 30 lat ćwicząc i walcząc ze wspaniałymi zawodnikami i szkoleniowcami ze świata Boksu, Kickboxingu, Karate, Tae Kwon Do, Judo, Jeet Kune Do, Grapplingu, Kali. Do dzisiaj uczy się od każdego, kto ma wiedzę i chce się nią dzielić, by zdobywać kolejne doświadczenia w osobistym rozwoju JKD.

Przygotowywał zawodników do pierwszych odbywających się w Polsce walk VALE TUDO i MMA, dzięki czemu znacząco przyczynił się do sukcesu tych dyscyplin na terenie naszego kraju.

Przeprowadził dziesiątki szkoleń dla służb mundurowych (policji, straży miejskiej, straży granicznej, straży rybackiej, komandosów i wojska), instytucji publicznych (Poczta Polska), służb ochrony (6 tysięcy przeszkolonych pracowników ochrony) oraz kobiet i nauczycieli z zakresu samoobrony (programy "Bezpieczna w mieście" i "Bezpieczni w szkole").

Doświadczenie i wiedza Wojciecha Adamusika sprawiły, że wychował i wyszkolił kolejne pokolenie instruktorów JKD w Polsce, otwierających swoje sekcje bądź szkoły w Łodzi i innych miastach naszego kraju.

 

Link do strony.

jeet kune do teofilow | jkd teofilow | szkolła sztuk walk teofilow