Mała Knajpka z wielkim sercem

Kilka dni temu pochłonięty jak zwykle codziennymi obowiązkami, poczułem nagły głód, więc niezwłocznie postanowiłem zjeść obiad poza domem.

W pobliżu miejsca gdzie byłem znalazłem małą knajpkę "obiady domowe". Tak się składa, że akurat miałem ochotę na tego typu jedzenie. Wszedłem do środka, miejsce skromne, miłe przyjazne i czyściutkie.

Na ścianie zobaczyłem kartkę z napisem „zestaw dnia 11zł.” Bardzo mnie to zaciekawiło i postanowiłem taki zestaw zamówić. Młoda kobieta bardzo szybko podała mi pierwsze danie  był to duży talerz, przepysznej i naprawdę sytej zupy, do tego stopnia, że zmartwiłem się gdzie pomieszczę drugie danie. Po dosłownie pięciu może siedmiu minutach moim oczom ukazał się ogromny talerz, na którym znajdował się wielki kotlet schabowy. Był naprawdę gigantyczny, przykrywał całą porcje ziemniaków oraz surówki. Zdałem sobie sprawę, że nie dam rady pochłonąć tego wszystkiego.

Ważę prawie 90kg i lubię zjeść, ale ta ilość była szokująca i to za jedyne11zł. Oczywiście jakość potrawy była rewelacyjna, smaczna świeża i bardzo ładnie podana.

Tutaj się pojawiła się moja refleksja jak całkiem przypadkiem trafiamy do miejsc, gdzie jeszcze można dobrze i niedrogo zjeść. Od tej pory jadam w tym miejscu bardzo często i polecam je bardzo gorąco. Ponieważ oprócz smacznego, wielkiego i niedrogiego obiadu dostajemy coś jeszcze, czego brakuje wielu renomowanym restauracjom, odrobinę serca i czarujący uśmiech ślicznej młodej kobiety.

 

Ulica  Ronja 1

Link od strony.

katering | obiady domode | obiady teofilow | restałracje | tanie obiady